Szép dekoratív futballcukorkák cukorból készültek. Tökéletesek torták díszítésére, (gorzsás) tortákra, muffinokra vagy kekszekre. Szép születésnapot egy igazi futballrajongónak.
Cukor, sűrítőanyag (E414), desztillált tej, savanyúságot szabályozó anyag (E330), nedvesítőszer (E422), emulgeálószer (E322), színezék (E132, E172).
| Allergének | Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 1681 kj |
| Energiaérték kcal | 401,7 kcal |
| Zsírok | <0,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | <0,1 g |
| Szénhidrátok | 98 g |
| - ebből cukrok | 96 g |
| Fehérje | 1 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Németország
| Kategóriák: | Foci |
| Ehető díszes motívumok | |
| Gyártó | Gunthart |
| EAN | 4049583117060 |
| Termékszám | 1706 |